tatuaze pomaranczowe lodz monika ochman tattoo

Kolor pomarańczowy

Pomarańcz w tatuażu akwarelowym to symbol spontaniczności i zdecydowania. Barwa ta jest atrybutem osoby, która zna swoją wartość i bierze z życia to, co najlepsze. Każdy wykonany przeze mnie motyw w odcieniach pomarańczy sprzyja pogodnym myślom oraz zwiększa motywację do działania, by przezwyciężyć kompleksy i stawić czoła przeciwnościom losu. Do jakich kolorów pasuje pomarańcz? Piękne efekty można uzyskać łącząc go z różem, fioletem, żółcią, czerwienią, odcieniami brązu oraz z kolorem

tatuaze zolte lodz monika ochman tattoo

Kolor żółty

Żółty w tatuażu akwarelowym to kolor silnie energetyzujący, charakterystyczny dla osób z dużym poczuciem humoru i nieprzeciętną bystrością umysłu. Jeśli chcesz w oryginalny sposób przekazać światu swoją niespożytą energię, podkreślić inteligencję czy poczucie własnej wartości – pomogę Ci w tym. Z czym efektownie połączyć żółć? Najlepiej sprawdzają się kompozycje z  kolorem pomarańczowym, zielonym lub niebieskim. Jeśli chcesz dokonać rezerwacji terminu lub wcześniej o coś zapytać – napisz do mnie.

tatuaze czarne lodz monika ochman tattoo

Kolor czarny

Czarny tatuaż akwarelowy (oraz ten w innej stylistyce) symbolizuje doświadczenie, dojrzałość i elegancję. Pracę w czerni wykonam dla Ciebie, by podkreślić Twój szyk i klasę. Oprócz ozdoby na ciele zyskasz wytworność, która da Ci pewność siebie w każdej, nawet najbardziej onieśmielającej sytuacji. Czy czerń potrzebuje towarzystwa? Moim zdaniem wygląda dobrze z samymi odcieniami szarości, jednak jeśli potrzebujesz urozmaicenia to całość kompozycji można dodatkowo nieco ożywić błękitem lub czerwienią. Zarezerwuj wizytę już

tatuaze turkusowe lodz monika ochman tattoo

Kolor turkusowy

Turkusowy tatuaż akwarelowy zwiększa wrażliwość oraz pobudza kreatywność. Osoby gustujące w tym kolorze są uparci i wierni swoim przekonaniom. Tatuując wzór w odcieniach turkusu podaruję Ci narzędzie, dzięki któremu określisz swoją twórczość i pomysłowość, by zrealizować wszystkie swoje wartościowe idee. Co pasuje do turkusowego? Kolor ten tworzy idealną harmonię z fioletami, niebieskościami oraz zieleniami. Napisz do mnie w przypadku pytań bądź chęci umówienia się.

tatuaze czerwone lodz monika ochman tattoo

Kolor czerwony

Czerwony to kolor miłości i pasji. Osoby lubiące czerwień są odważne, bezpośrednie i ambitne. Wykonując tatuaż akwarelowy w tej barwie pomogę Ci wyrazić Twój silny charakter, nastawiony na działanie i podejmowanie wyzwań. Wzmocnię nim Twoją odwagę i wolę walki. Z czym połączyć czerwień? Najlepszym partnerem dla tego koloru jest czerń, róż, pomarańcz oraz jasne odcienie niebieskiego, stanowiące tło. Wyznacz dogodny dla siebie termin korzystając z formularza.