tatuaz-watercolor-lodz

Kolor pomarańczowy

Pomarańcz to symbol spontaniczności i zdecydowania. Barwa ta jest atrybutem osoby, która zna swoją wartość i bierze z życia to, co najlepsze. Każdy wykonany motyw w odcieniach pomarańczy sprzyja pogodnym myślom oraz zwiększa motywację do działania, by przezwyciężyć kompleksy i stawić czoła przeciwnościom losu. Do jakich kolorów pasuje pomarańczowy? Piękne efekty można uzyskać łącząc go z różem, fioletem, żółcią, czerwienią, odcieniami brązu oraz z kolorem niebieskim.

tatuaz-watercolor-lodz

Kolor żółty

Żółty to kolor silnie energetyzujący, charakterystyczny dla osób z dużym poczuciem humoru i nieprzeciętną bystrością umysłu. Jeśli chcesz w oryginalny sposób przekazać światu swoją niespożytą energię, podkreślić inteligencję czy poczucie własnej wartości – pomogę Ci w tym. Z czym efektownie połączyć żółć? Najlepiej sprawdzają się kompozycje z  kolorem pomarańczowym, zielonym lub niebieskim.

tatuaz-watercolor-lodz

Kolor czarny

Kolor czarny symbolizuje doświadczenie, dojrzałość i elegancję. Praca w czerni podkreśli Twój szyk i klasę. Oprócz ozdoby na ciele zyskasz wytworność, która da Ci pewność siebie w każdej sytuacji. Czy czerń potrzebuje towarzystwa? Moim zdaniem wygląda dobrze z samymi odcieniami szarości, jednak jeśli potrzebujesz urozmaicenia to całość kompozycji można dodatkowo nieco ożywić błękitem lub czerwienią.

tatuaz-watercolor-lodz

Kolor turkusowy

Kolor turkusowy zwiększa wrażliwość oraz pobudza kreatywność. Osoby w nim gustujące są uparte i wierne swoim przekonaniom. Tatuując wzór w odcieniach turkusu otrzymasz narzędzie, dzięki któremu określisz swoją twórczość i pomysłowość, by zrealizować wszystkie swoje wartościowe idee. Co pasuje do turkusowego? Kolor ten tworzy idealną harmonię z fioletami, niebieskościami oraz zieleniami.

tatuaz-watercolor-lodz

Kolor czerwony

Czerwony to kolor miłości i pasji. Osoby lubiące czerwień są odważne, bezpośrednie i ambitne. Wykonując tatuaż w tej barwie wyrazisz swój silny charakter nastawiony na działanie i podejmowanie wyzwań. Wzmocnisz nim odwagę i wolę walki. Z czym połączyć czerwień? Najlepszym partnerem dla tego koloru jest czerń, róż, pomarańcz oraz jasne odcienie niebieskiego, stanowiące tło.