Tatuaż akwarelowy pomaranczowy

Kolor pomarańczowy

Pomarańcz to symbol spontaniczności i zdecydowania. Barwa ta jest atrybutem osoby, która zna swoją wartość i bierze z życia to, co najlepsze. Każdy wykonany motyw w odcieniach pomarańczy sprzyja pogodnym myślom oraz zwiększa motywację do działania, by przezwyciężyć kompleksy i stawić czoła przeciwnościom losu. Do jakich kolorów pasuje pomarańczowy? Piękne efekty można uzyskać łącząc go z różem, fioletem, żółcią, czerwienią, odcieniami brązu oraz z kolorem niebieskim. Umów się na wykonanie tatuażu lub

Tatuaż akwarelowy żółty

Kolor żółty

Żółty to kolor silnie energetyzujący, charakterystyczny dla osób z dużym poczuciem humoru i nieprzeciętną bystrością umysłu. Jeśli chcesz w oryginalny sposób przekazać światu swoją niespożytą energię, podkreślić inteligencję czy poczucie własnej wartości – pomogę Ci w tym. Z czym efektownie połączyć żółć? Najlepiej sprawdzają się kompozycje z  kolorem pomarańczowym, zielonym lub niebieskim. Jeśli chcesz dokonać rezerwacji terminu lub wcześniej o coś zapytać – napisz do mnie.

Tatuaż akwarelowy czarny

Kolor czarny

Kolor czarny symbolizuje doświadczenie, dojrzałość i elegancję. Praca w czerni podkreśli Twój szyk i klasę. Oprócz ozdoby na ciele zyskasz wytworność, która da Ci pewność siebie w każdej sytuacji. Czy czerń potrzebuje towarzystwa? Moim zdaniem wygląda dobrze z samymi odcieniami szarości, jednak jeśli potrzebujesz urozmaicenia to całość kompozycji można dodatkowo nieco ożywić błękitem lub czerwienią. Zarezerwuj wizytę już dziś poprzez formularz kontaktowy.

Tatuaż akwarelowy turkusowy

Kolor turkusowy

Kolor turkusowy zwiększa wrażliwość oraz pobudza kreatywność. Osoby w nim gustujące są uparte i wierne swoim przekonaniom. Tatuując wzór w odcieniach turkusu otrzymasz narzędzie, dzięki któremu określisz swoją twórczość i pomysłowość, by zrealizować wszystkie swoje wartościowe idee. Co pasuje do turkusowego? Kolor ten tworzy idealną harmonię z fioletami, niebieskościami oraz zieleniami. Napisz do mnie w przypadku pytań bądź chęci umówienia się.

Tatuaż akwarelowy czerwony

Kolor czerwony

Czerwony to kolor miłości i pasji. Osoby lubiące czerwień są odważne, bezpośrednie i ambitne. Wykonując tatuaż w tej barwie wyrazisz swój silny charakter nastawiony na działanie i podejmowanie wyzwań. Wzmocnisz nim odwagę i wolę walki. Z czym połączyć czerwień? Najlepszym partnerem dla tego koloru jest czerń, róż, pomarańcz oraz jasne odcienie niebieskiego, stanowiące tło. Wyznacz dogodny dla siebie termin korzystając z formularza.