Tatuaże realistyczno-malarskie w kolorze

Dzisiejszy post na blogu poświęcony jest zmianie stylu moich tatuaży, które wejdą w życie już od przyszłych zapisów.

Decyzję o wprowadzeniu zmian podjęłam bardzo świadomie i uważam ją za słuszną. Jestem przekonana, że przyniesie ona wiele dobrego zarówno mnie, jak i Wam, bo to właśnie Wy umożliwiacie mi spełnianie swoich marzeń. Atrakcyjność moich nowych prac oczywiście ocenicie sami, ale moim zdaniem efekt „wow” będzie znacznie większy niż dotychczas 😉

Skąd to wiem?

Od prawie 8 lat bacznie obserwuję branżę tatuatorską w Polsce i na świecie i nic nie robi na ludziach takiego wrażenia jak tatuaże realistyczne. Postanowiłam wykorzystać to w swoich pracach dla podniesienia jakości wykonywanych usług oraz rozwoju osobistego.

Oczywiście zachowam wszystkie charakterystyczne dla mnie ozdobniki (pociągnięcia pędzlem, puste przestrzenie, plamy i rozbryzgi). Zmieni się natomiast motyw główny, który będzie odwzorowaniem zdjęcia rzeczywistego (bez upraszczania go pod styl akwarelowy, jak to miało miejsce do tej pory).

Czym będą się charakteryzowały takie prace?

Głównie mocnym kontrastem i kolorem, więc nie będą to tatuaże delikatne. Minimalny rozmiar szacuję na ok. 30 cm (żeby ładnie odwzorować każdy element zdjęcia trzeba mieć na to dużo przestrzeni). Najładniej jest wtedy, kiedy wzór zajmuje całe długości ciała, np. całe wewnętrzne przedramię, całą tylną część łydki itp. Taki duży rozmiar tatuażu niesie za sobą ogrom pracy, dlatego nie będą to wzory na jedną sesję, z czym oczywiście trzeba się liczyć.

Styl realistyczno-malarski

Jakie tematy sprawdzą się w tym stylu?

  •  portrety Waszych zwierzaków na podstawie zdjęcia dobrej jakości (o tym jak zrobić idealne zdjęcie pisałam TUTAJ)
  • inne zwierzęta lądowe, najlepiej w dużym zbliżeniu (najładniej wyglądają głowy i popiersia czyli to, co najważniejsze) oraz morskie
  • motywy roślinne
  • różne widoczki, w tym kosmos

Czego nie będę tatuować w nowym stylu?

  • portretów, postaci i wszystkiego, co przypomina budową człowieka
  • zwierzęcych łapek, symboli i innych popularnych tatuaży
  • rzeczy technicznych, sprzętu itp.

Jeśli miałabym to podsumować to zajmę się tatuowaniem głównie flory i fauny, ale jeśli macie jakieś swoje pomysły i nie wiecie czy będą dla mnie ok to nie bójcie się pytać 🙂

Jeśli ciężko Wam sobie wyobrazić o jakim stylu mowa to zapraszam Was serdecznie na moje social media (Instagram oraz Facebook). Sukcesywnie będę tam wrzucać projekty do wzięcia, by jak najlepiej zobrazować Wam zmianę mojej stylistyki i przybliżyć kwestie tematyczno-kompozycyjne. Każdy taki wzór będzie można zarezerwować od ręki, a zasada jest: „kto pierwszy, ten lepszy”.

Mam nadzieję, że moje nowe tatuaże przypadną Wam do gustu – otwarcie zapisów już pod koniec stycznia 2023! 🙂

Na koniec sprawy organizacyjne, bo dużo z Was o nie pyta:

Styl realistyczno-akwarelowy będzie moim jedynym stylem. Oznacza to, że od przyszłych zapisów nie będzie można umówić się do mnie na tatuaże w samej akwareli (bez realizmu). Wyjątki stanowią jedynie osoby, które chcą skończyć zaczęte przeze mnie duże prace (typu rękawy, nogi itp.). Nie chciałabym jednak żeby kończenie Waszych tatuaży zajęło mi całe lata, dlatego podejmę się tego tylko do końca roku 2023. Od roku 2024 nie będę tatuować prac typowo akwarelowych już w ogóle.

Bardzo dziękuję za zrozumienie!


Pozdrawiam serdecznie,

Monika