O mnie

Cześć, mam na imię Monika i od kilku lat zajmuję się tatuowaniem. Wykonuję tatuaże akwarelowo-malarskie w mocno nasyconych kolorach kobietom, które chcą uwiecznić istotne momenty swojego życia. Każda naniesiona przeze mnie barwa wygeneruje ciąg bezsprzecznych korzyści, które pomogą Ci wyrazić siebie dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Monika Ochman

Tworzenie od zawsze było moją największą pasją oraz sposobem na wyciszenie. Moje życie potoczyło się jednak zupełnie inaczej i nigdy nie szkoliłam swoich umiejętności u profesjonalistów – jestem absolutnym samoukiem. Z perspektywy czasu wiem, że dobrze się stało – nic nie daje takiej satysfakcji, jak osiąganie sukcesów w pojedynkę, ciężką pracą.
Zawód tatuatora wybrałam bardzo świadomie i bardzo świadomie pragnę wprowadzić w Twoje życie optymistyczne, mocno nasycone barwy, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo i radośnie. Każdy zaprojektowany przeze mnie wzór wykonuję tylko raz – najbardziej liczy się dla mnie niepowtarzalność i indywidualne podejście do klienta. Na konsultacjach dopytuję o każdy szczegół, by móc jak najlepiej przedstawić Twoją wizję. Doradzam, gdzie najkorzystniej będzie prezentował się dany tatuaż i argumentuję pomysły, które uważam za złe. Każdy zabieg wykonuję z zachowaniem odpowiedniej higieny oraz udzielam dokładnych instrukcji dotyczących zasad pielęgnacji świeżego tatuażu. Możesz również liczyć na moją pomoc w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych komplikacji, niezależnie od weekendów czy świąt. Dodatkowo tatuując się u mnie zawsze otrzymujesz w pakiecie gwarancję zadowolenia – jeśli tatuaż nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 3 miesięcy dokonam jego bezpłatnych korekt i ulepszeń.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną – z chęcią na nie odpowiem lub doradzę najlepsze rozwiązanie.