O mnie

Cześć, mam na imię Monika i od 8 lat zajmuję się tatuowaniem.

Uformuję z Twoich myśli tatuaż w mocno nasyconych kolorach, który upamiętni to, co kochasz najbardziej (swoje pasje, miłość do zwierząt i przyrody). Każdy taki tatuaż wygeneruje ciąg bezsprzecznych korzyści, które pomogą Ci wyrazić siebie dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Monika Ochman

Tworzenie od zawsze było moją największą pasją oraz sposobem na wyciszenie. Moje życie potoczyło się jednak zupełnie inaczej i nigdy nie szkoliłam swoich umiejętności u profesjonalistów – jestem absolutnym samoukiem. Z perspektywy czasu wiem, że dobrze się stało – nic nie daje takiej satysfakcji, jak osiąganie sukcesów w pojedynkę, ciężką pracą.
Zawód tatuatora wybrałam bardzo świadomie i bardzo świadomie pragnę wprowadzić w Twoje życie optymistyczne, mocno nasycone barwy, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo i radośnie. Każdy zaprojektowany przeze mnie wzór wykonuję tylko raz – najbardziej liczy się dla mnie niepowtarzalność i indywidualne podejście do klienta. Na konsultacjach dopytuję o każdy szczegół, by móc jak najlepiej przedstawić Twoją wizję. Doradzam, gdzie najkorzystniej będzie prezentował się dany tatuaż i argumentuję pomysły, które uważam za złe. Każdy zabieg wykonuję z zachowaniem odpowiedniej higieny oraz udzielam dokładnych instrukcji dotyczących zasad pielęgnacji świeżego tatuażu. Możesz również liczyć na moją pomoc w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych komplikacji, niezależnie od weekendów czy świąt. Zaufały mi już setki zadowolonych klientów – przeczytaj ich opinie na temat moich usług 🙂

Masz pytania? Przejrzyj mojego bloga oraz kanał na Youtube – z dużym prawdopodobieństwem to właśnie tam znajdziesz odpowiedź. Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego.

Do usłyszenia!