Informacje dla klienta Monika Ochman Tattoo

Garść najważniejszych informacji dla klienta – przeczytaj je proszę przed zapisem:

Tatuuję w łódzkim studiu Sigil Tattoo Studio 2 (ul. 6 Sierpnia 1/3 lok. 7) tel. 888 727 828.

Poruszam się głównie w stylistyce akwarelowo-malarskiej (w kolorze i czerni).

Galerię moich prac znajdziesz TUTAJ. Są one posegregowane kolorystycznie byś mógł/mogła zobaczyć, jak dana barwa prezentuje się na skórze. Prześledź ją uważnie – pamiętaj, że tatuaż to pamiątka na całe życie. Warto zainwestować swój czas w dobór odpowiedniego tatuatora, by być w 100% zadowolonym z efektów jego pracy 🎨

Okres oczekiwania na tatuaż wynosi zazwyczaj 3 miesiące – miej to proszę na uwadze i zapisz się z wyprzedzeniem, o ile nie chcesz przegapić ważnej dla siebie daty 😊

Decydując się na wykonanie u mnie swojego tatuażu wiedz, że akceptujesz tym samym moje prywatne, niezależne od studia zasady:

 1. Wykonuję tatuaże osobom pełnoletnim, nie będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz środków opioidowych.
 2. Osoby opalone nie mogą być tatuowane, gdyż opalenizna jest skutkiem uszkodzenia skóry. Kwestię szkodliwości słońca poruszałam tutaj
 3. Jeśli interesuje Cię zapis lub masz jakiekolwiek pytania odnoszące się stricte do tatuażu, skorzystaj proszę z  formularza kontaktowego, który ułatwi nam początkową konwersację.
 4. Nie ma możliwości wykonania sobie u mnie kopii wzoru innego artysty – najbardziej liczy się dla mnie niepowtarzalność i indywidualne podejście do klienta.
 5. Warunkiem wpisania terminu do kalendarza jest wpłata bezzwrotnego zadatku 300 zł. Zadatek przepisywany jest tylko w przypadku jednorazowego przełożenia terminu minimum 2 tygodnie wcześniej. Wypadki losowe, choroby czy pomyłki nie są uwzględniane – zadatek stanowi rezerwację mojego czasu i przepada w takich sytuacjach. Więcej o tym przeczytasz tutaj
 6. Każdy tatuaż wyceniany jest indywidualnie i jest to koszt jedynie szacunkowy. W przypadku trudnego miejsca na ciele, mało współpracującej ze mną skóry lub dużej ilości detali mogę nie skończyć pracy na jednej sesji – wtedy wyznaczana jest druga, dodatkowo płatna.
 7. Nie jestem w stanie przewidzieć, ile czasu zajmie mi wykonanie danego tatuażu. Z tego względu dobrze jest nie planować ważnych innych wizyt czy spotkań w dniu sesji.
 8. Dla mojego komfortu pracy, proszę o nie przyprowadzanie ze sobą osób towarzyszących
 9. Umówione osoby zobowiązują się wysłać maila odnośnie szczegółów wzoru i swojej wizji tatuażu 7 dni przed terminem sesji. Jest to ważny punkt naszej wzajemnej współpracy i ma na celu uniknięcie ewentualnych nieporozumień przy tworzeniu przeze mnie projektu, a tym samym – pewność zadowolenia ze wzoru w dniu sesji.
 10. Zmiana pomysłu oraz miejsca na ciele po zapisie jest niemożliwa, o ile wiąże się ze zmianą czasu pracy lub kompozycji wzoru.
 11. Wizualizację projektu pokazuję w dniu umówionej wizyty – nie ma możliwości zobaczenia go wcześniej. Jeśli uznasz, że w projekcie coś Ci się nie podoba, zmieniam go razem z Tobą na miejscu. O projektach pisałam w tym artykule
 12. Jeśli mój wzór (TYLKO w przypadku obowiązkowej konsultacji mailowej 7 dni przed terminem) będzie nietrafiony do tego stopnia, że pod żadnym pozorem nie będzie można go przerobić na miejscu, podejmiemy współpracę jeszcze raz i umówimy się ponownie. Dodatkowo tatuując się u mnie otrzymujesz w pakiecie gwarancję zadowolenia – jeśli tatuaż nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 3 miesięcy dokonam jego bezpłatnych korekt i ulepszeń.
 13. Rezerwacja gotowego projektu (z moich wzorów do wzięcia) następuje po wyznaczeniu terminu. Rezygnacja z terminu = anulowanie rezerwacji wzoru.
 14. Pomimo wszelkich starań i lat doświadczeń, nie mam wpływu na odcień i intensywność kolorów po wygojeniu. Dotyczy to również alergii na tusz, siniaków w obrębie tatuażu, rozlania barwnika pod skórą spowodowanego jej unaczynieniem, obrzęków czy stanów zapalnych blisko poza obszarem tatuowanym.
 15. Klient zobowiązuje się przestrzegać zasad gojenia zaleconych tylko i wyłącznie przeze mnie. Jak dbać o tatuaż przeczytasz tutaj
 16. Za zaniedbania podczas gojenia odpowiada klient. Poprawa tatuaży zaniedbanych jest odpłatna.
 17. Przeciwwskazaniem do wykonania tatuażu są choroby skóry, choroby zakaźne, alergie, ciąża, karmienie piersią, sucha, poraniona skóra oraz opalenizna.
 18. Nie zastosowanie się do wyżej wymienionych zasad skutkuje odwołaniem sesji oraz strata zadatku.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie tekstu jest zabronione.


Pozdrawiam serdecznie,

Monika Ochman