Informacje dla klienta

Garść najważniejszych informacji dla klienta – przeczytaj je proszę zanim do mnie napiszesz.

Tatuuję w łódzkiej pracowni tatuażu Antracyt Tattoo (ul. Gdańska 149 lok. 35 90-536 Łódź tel. 790 702 375).

Poruszam się głównie w stylistyce akwarelowej (watercolor). Tatuaże te polegają na graficznym odwzorowaniu zdjęcia rzeczywistego i charakteryzują się mocnymi, nasyconymi kolorami oraz różnymi ozdobnikami (rozmycia, mazy pędzlem, plamki, rozbryzgi). Moje tatuaże nie są delikatne! 😊

Styl realistyczno-malarski

Dodatkowo wykonuję również tatuaże graficzne w czerni oraz malarskie – jeśli nie masz pewności czy Twój pomysł wpasuje się w moją stylistykę – zerknij proszę w ten przewodnik.

Galerię moich prac znajdziesz TUTAJ. Prześledź ją uważnie – pamiętaj, że tatuaż to pamiątka na całe życie. Warto zainwestować swój czas w dobór odpowiedniego tatuatora, by być w 100% zadowolonym z efektów jego pracy 🎨

Klientów zapisuję od wtorku do piątku (nie pracuję w weekendy). Sesja trwa od godziny 12:00 do 17:00, a w jej skład wchodzi:

  • prezentacja projektu
  • dopasowanie wielkości wzoru do miejsca na ciele oraz przygotowanie kalki
  • przygotowanie sterylnego stanowiska pracy
  • tatuowanie
  • jedna przerwa ok. 15-20 minutowa
  • zastosowanie końcowych kosmetyków oraz założenie opatrunku
  • sprzątnięcie brudnego stanowiska

Sesją nie jest samo tatuowanie. Płatność przyjmuję tylko gotówką, na koniec sesji.

Nie podejmuję się tatuowania postaci, portretów czy bohaterów komiksowych/bajkowych, które budową przypominają człowieka. Nie czuję tego, nie lubię oraz nie podoba mi się efekt końcowy takich prac.

Prośby o zakrycie tatuażu nie mojego autorstwa przyjmuję tylko od osób, które już się u mnie tatuowały (są moimi klientami). Klienci pierwszorazowi nie mają takiej możliwości.

Zapisy prowadzę tylko w określonych przedziałach czasowych, a o ich otwarciu zawsze informuję z wyprzedzeniem. Jeśli interesuje Cię umówienie terminu – sprawdź, czy masz taką szansę klikając w formularz kontaktowy.

Decydując się na wykonanie u mnie swojego tatuażu wiedz, że akceptujesz tym samym Regulamin Pracowni Antracyt Tattoo.

Osoby opalone nie mogą być tatuowane, gdyż opalenizna jest skutkiem uszkodzenia skóry. Kwestię szkodliwości słońca poruszałam tutaj.

Nie tatuuję skóry znieczulonej kremem – w przypadku posmarowania się przez klienta taką maścią sesja zostaje odwołana. Kremy znieczulające powodują zmiany sprężystości skóry, przez co znacznie trudniej się ją tatuuje. Dodatkowo obkurczają naczynka, które po powrocie do pierwotnego stanu (kiedy maść przestanie działać) mogą rozlać/przemieścić tusz, a tym samym – zniszczyć wygląd tatuażu. Mogą również zaburzyć rytm pracy serca!

Wizualizację projektu pokazuję w dniu umówionej wizyty – nie ma możliwości zobaczenia go wcześniej. Jeśli obawiasz się tego, że projekt Ci się nie spodoba, obejrzyj proszę poniższy filmik:

 

Jeśli nie wiesz jak przygotować się do sesji tatuażu, koniecznie przeczytaj ten przewodnik.

Klient zobowiązuje się przestrzegać zasad gojenia zaleconych tylko i wyłącznie przeze mnie. Jak dbać o tatuaż przeczytasz tutaj.

PS. Nie martw się, będzie dobrze 😉 Zapoznaj się proszę na spokojnie ze wszystkimi informacjami (również tymi z niebieskich linków) i napisz do mnie w razie dodatkowych pytań.


Pozdrawiam serdecznie,

Monika Ochman