Tatuowanie portretów zwierząt

Tatuowanie portretów Waszych zwierząt wcale nie należy do łatwych.

Przebywając z nimi na co dzień znasz dokładne szczegóły ich budowy ciała. Wyraz pyska, kształt oczu, nosa, uszu, spojrzenie i całą masę innych charakterystycznych rzeczy, o których my, tatuatorzy, nie mamy zielonego pojęcia.

Wykonując projekt bazujemy na zdjęciach. Prosimy o przesłanie dobrych jakościowo fotek, które później wykorzystujemy.

I tutaj chciałabym Ci coś objaśnić, ponieważ 99% osób wysyła mi zdjęcia, które nie nadają się do użytku:

👉 to nie jest tak, że prześlesz mi 20 zdjęć jak zwierzątko je, śpi albo biegnie oddalone 10 metrów od aparatu i ja na tej podstawie buduję sobie w głowie jego obraz łącząc wszystkie te pozy w jedno.

Prawidłowe zdjęcie to takie, które – oprócz idealnej ostrości, kontrastu i światła – przedstawia pupila z bliska, dokładnie w takiej pozycji, w jakiej chcesz go mieć na swojej skórze i dokładnie o takim wyrazie mordki, spojrzeniu, ułożeniu.

Portret zwierzaka w tatuażu

Dla porównania przedstawiam Ci zdjęcia, które nie nadają się do wykonania tatuażu. Są to głównie te, na których zwierzak jest źle ułożony lub samo zdjęcie jest po prostu kiepskiej jakości.

Portret zwierzaka w tatuażu

Portret zwierzaka w tatuażu

Mam nadzieję, że ten krótki przewodnik będzie dla Ciebie przydatny.

Bez dobrego, prawidłowo wykonanego zdjęcia nasza współpraca się nie uda, o ile ma być to Twoje, KONKRETNE zwierzę, a nie tylko symboliczne, reprezentujące dany gatunek…

Miej to proszę na uwadze zanim zdecydujesz się uwiecznić na ciele swojego ulubionego pupila 😉

O tym jak dokładnie powstaje taki portret przeczytasz TUTAJ.


Pozdrawiam,

Monika